• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Відбулася Українсько-польська економічна конференція
Опубліковано 15 квітня 2011 року о 10:01

14-15 квітня ц.р. у Кракові в рамках посилення економічної складової діяльності закордонних дипломатичних установ України відбулася Українсько-польська економічна конференція, ініціатором та організатором якої виступило Генеральне консульство України в Кракові спільно з Торгово-промисловою палатою м. Краків, маршалківської управою Малопольського воєводства РП та управою міста Краків.

Метою конференції було налагодження та поглиблення торгово-економічних контактів між торгово-промисловими палатами, органами самоврядування та підприємцями України та Польщі, а також залучення потенційних інвесторів в економіку України.

Захід був розділений на два тематичні блоки. Перший блок був присвячений питанням підтримки експорту та інвестицій, в рамках якого було проведено урочисте відкриття Центру обслуговування інвесторів та експортерів Малопольського воєводства. Головною темою другого блоку було обговорення питань туристичного потенціалу обох країн та підготовки до спільного проведення «Євро-2012». Сама назва конференції, підзаголовком якої є «Конференція, що започатковує діяльність Центру обслуговування інвесторів та експортерів в Малопольщі», передбачала активізацію співпраці з українськими бізнесменами та потенційними партнерами в сфері спільного залучення інвестицій та інноваційних технологій.

15 квітня ц.р. відбулася основна частина форуму, на початку якого з вітальним словом до його учасників звернулися: маршалек Малопольського воєводства Марек Сова, Заступник міністра економіки РП Рафал Баняк, Посол з особливих доручень МЗС України Михайло Бродович, Віце-президент міста Кракова Ельжбєта Котерба, Генеральний консул України в Кракові Віталій Максименко та президент Торгово-промислової палати Кракова Анджей Здебскі. Зачитано також лист-привітання для учасників конференції від Посла України в РП Маркіяна Мальського.

Провідною тематикою звернень польських високопосадовців було наголошення на стратегічному характері двосторонніх відносин, намірах керівництва РП підтримувати євроінтеграційні устремління України та безальтернативності успішного розвитку міжнародної співпраці між країнами.

Актуальним питанням підготовки нашої країни до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» була присвячена промова Посла з особливих доручень МЗС України М.Ф.Бродовича. Український дипломат під час звернення до учасників конференції, зокрема, зазначив, що спільні проекти, що стосуються будівництва аеропортів, стадіонів, готелів, автодоріг та виконання інших інфраструктурних проектів, сприяють не тільки розвитку економіки, але й поглибленню міжлюдських контактів та обмінів.

В конференції взяли участь понад 140 представників органів державної влади, торгово-промислових палат країн-учасниць заходу, потенційних та наявних інвесторів, банкірів, менеджерів, підприємців, юридичних консультантів, представників туристичних фірм, неурядових організацій, регіональних та місцевих ЗМІ. Серед учасників, зокрема, слід відзначити українську авіакомпанію «Аеросвіт», яка у березні ц.р. започаткувала прямі авіарейси між м.Київ та м. Краків, які є містами-побратимами, а також Івано-Франківське обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Княгинин», що організувало презентацію своєї відомої на міжнародних ринках продукції.

Конкретним результатом проведення заходу стало підписання угоди про співпрацю між торгово-промисловими палатами м.Нови Тарг та м.Львів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux