• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
З 28 вересня 2020 року скасовано заборону на в'їзд іноземних громадян в Україну
Опубліковано 29 вересня 2020 року о 13:35

#ЗАХИСТ/РеспублікаПольща

Ten tekst przeczytasz także w języku polskim

Порядок в'їзду визначається відповідно приналежності держави, громадянин якої, або з території якої здійснюється в’їзд в Україну, до червоної або зеленої зони. Перелік таких держав переглядається МОЗ України щотижня.


Якщо іноземець в’їжджає в Україну з «ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ»:
 • Нема обов’язку проходити самоізоляцію
 • Умовою в’їзду і перебування в Україні є наявність полісу медичного страхування, що покриває лікування COVID-19 та обсервацію. Страховий поліс має видавати компанія, яка зареєстрована в Україні.Якщо іноземець в’їжджає в Україну з «ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ»:
 • Обов’язковою є 14-денний карантин/самоізоляція за умови встановлення та запуску мобільного додатку "Дій вдома" 
 • Від самоізоляції звільняються особи, які мають негативний результат тестування на COVID-19, зроблений протягом 48 год. до перетину кордону, або відразу після в’їзду в Україну
 • Умовою в’їзду і перебування в Україні є наявність полісу медичного страхування, що покриває лікування COVID-19 та обсервацію. 


Станом на 29.09.20 Польщу віднесено до числа держав із незначним поширенням COVID-19.


Більше інформації - https://visitukraine.today/uaПорядок перетинання особами державного кордону на в’їзд в Україну

З 28.09.2020 скасовано тимчасову заборону в’їзду на територію України іноземцям та особам без громадянства.

Іноземці та особи без громадянства можуть перетинати державний кордон на в’їзд в Україну за умови наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Вимога щодо надання такого полісу (свідоцтва, сертифіката) страхування не поширюється на:

- іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають на території України;

- осіб, яких визнано біженцями, або особами, які потребують додаткового захисту;

- працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей;

- військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил).


Встановлено загальну вимогу щодо проведення самоізоляції для усіх категорій подорожуючих (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), що прибувають в Україну з держав із значним поширенням COVID-19, а також для іноземців, які є громадянами (підданими) таких держав.

Вимога щодо проведення самоізоляції не поширюється на такі категорії осіб, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою:

1) особи, які не досягли 12 років;

2) особи, які прибувають в Україну з метою навчання у закладах вищої освіти;

3) особи, які є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб;

4) працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей;

5) водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;

6) інструктори збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил;

7) діячі культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них;

8) особи, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;

9) особи, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону.

Порядок формування переліку держав із значним поширенням COVID-19 і його перегляду, процедура проведення особами самоізоляції та підстави для її припинення (у т.ч. у випадку одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, проведеного після перетинання державного кордону) залишаються без змін. Особи, що підлягають самоізоляції у зв’язку з перетинанням державного кордону, зобов’язані встановити і активувати відповідний мобільний додаток. У разі неможливості встановлення додатка особа підлягає обсервації.

Перелік зазначених держав станом на 25.09.2020 розміщено на веб-сайті МОЗ України: https://moz.gov.ua/uploads/5/26292-250920.pdf.


Порядок перетинання контрольних пунктів в’їзду/виїзду

Перетинання іноземцями та особами без громадянства контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України в Донецькій та Луганській областях, тимчасово окуповану територію України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та виїзду з неї здійснюється за наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування в Україні, в порядку, встановленому положеннями Порядку в’їзду та тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 367, та Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 № 815.

Вимога щодо проведення самоізоляції осіб у зв’язку з перетинанням контрольних пунктів в’їзду/виїзду (усі категорії подорожуючих - громадяни України, іноземці та особи без громадянства) та категорії осіб, стосовно яких зазначена вимога не застосовується, залишаються без змін.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux