У Катовіцах розпочав роботу XIV Європейський економічний конгрес. Цьогоріч форум присвячено Україні.
Захід відкрив Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. До учасників Конгресу у режимі відеоконференції звернулися Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина і заступниця Міністра молоді і спорту України Марина Потапенко. Інституційним партнером Конгресу виступила Польсько-Українська господарча палата.
Участь у заході беруть також представники Посольства України в Польщі.