25 травня Мінмолодьспорту та Офіс Президента України проведуть токшоу «Вдома краще!» – чесний live-діалог про майбутнє української молоді без формальностей.
Під час події буде побудовано телеміст з українцями у Польщі, Німеччині, Чехії та Іспанії і обговорено:
- кар’єру та нову економіку;
- гранти, житло й можливості для молоді;
- українську ідентичність;
- ком’юніті та силу своїх.
Серед гостей: підприємці, креативники, артисти і спортсмени, ветерани та військові і урядовці, які приймають стратегічні рішення.