• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Українська делегація розпочала роботу у рамках XXVIII Міжнародного економічного форуму в Криниці-Здруй
Опубліковано 04 вересня 2018 року о 16:22

«Глобальні політичні та військово-економічні виклики впливають на ідентифікацію регіону. І саме Україна сьогодні є балансом між РФ і Європою, протиставляючись викликам, що постають перед нею. Україна сьогодні - це ідентична нація, яка відстоює свої інтереси, протидіючи зовнішній агресії. Фактором розвитку нинішньої України є зростання економіки та європейська і євроатлантична інтеграція. Саме тому проект Міжмор’я неможливий без України. У цьому контексті дякуємо Польщі за підтримку наших прагнень, адже разом ми здатні зробити більше, ніж окремо», - наголосив Перший віце-прем‘єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час інавгураційної пленарної сесії «Між економікою та політикою. Європа в пошуках рецептів соціального та економічного зростання», яка відкрила роботу XXVIII Міжнародного економічного форуму в Криниці-Здруй.

*  *  *  *

Міністр соціальної політики України А.Рева в рамках Економічного форуму в Криниці взяв участь у дискусійній панелі «В сім’ї сила. Новий вимір політики в сімейній сфері», де виступив з окремою доповіддю. У заході також взяли участь Міністр сім’ї, праці та соціальної політики Е.Рафальська Республіки Польща та Держсекретар з питань сім’ї і молоді Міністерства людських ресурсів Угорської Республіки. Під час дискусії було обговорено, зокрема, питання ринку праці, державної підтримки інституту сім’ї, посилення захисту прав дітей, а також демографічної ситуації в регіоні. 
Завтра Міністри А.Рева та Е.Рафальська проведуть окрему зустріч, під час якої планується обговорити актуальні питання двостороннього співробітництва, зокрема проблематику захисту прав українських громадян, які працюють в Польщі.

*  *  *  *

«Угода про ЄС-це не просто юридична угода, а політичний вибір України, підтриманий на Майдані. Вона заклала дорожню карту вибору і змін Української держави», - зазначив Перший віце-прем‘єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час свого виступу на дискусійній панелі «Асоціація з ЄС, що далі?» в рамках XXVIII Міжнародного економічного форуму в Криниці-Здруй.

*  *  *  *

У Криниці Здруй відкрито виставку УКРАЇНА: ПОДОЛАННЯ - унікальний український візуальний мистецький проект, що ілюструє проходження і подолання Україною найжорсткіших викликів сьогодення – протиправної окупації частини її території, збройної та інформаційної агресії проти неї, а також відображає відродження господарського потенціалу нашої держави.
Українські та іноземні фотографи зафіксували пікові моменти у долі учасників Революції Гідності, захисників територіальної цілісності на сході України, дітей, які втратили батьків та, водночас, радість від перемоги, внутрішній запал до збереження ідеалів Майдану, цінування митей - тут і зараз…
Участь у заході взяла українська офіційна делегація на чолі з Першим віце-прем’єром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим, яка перебуває в Польщі з метою участі в Економічному форумі в Криниці.
Виставка триватиме до 8 вересня ц.р.
Організатор проекту: Благодійний Фонд «Інститут Громадської Дипломатії», спів-організатор: Міністерство Інформаційної Політики України. 
Організатори презентації проекту у Криниці-Здруй під час Економічного форуму Український Інститут громадської дипломатії, Посольство України в Республіці Польща.

*  *  *  *

Під час Економічного форуму в Криниці Глави делегацій України, Польщі, Угорщини та Словаччини підписали Декларацію про наміри щодо створення Макрорегіональної стратегії ЄС для Карпатського регіону.
Цей системний документ дозволить в подальшому спільно розвивати інфраструктурні, екологічні, туристичні, наукові, інноваційно-інвестиційні проекти у регіоні Карпат.
Докладніше у прес-релізі https://bit.ly/2Q7po62

*  *  *  *

Міністр соціальної політики України А.Рева в рамках Економічного форуму в Криниці провів двосторонню зустріч з Міністром сім’ї, праці та соціальної політики Республіки Польща Е.Рафальською. 
Сторони обговорили питання співробітництва в соціальній сфері, страхування і захисту прав працівників, обміну досвідом та інформацією. Польська сторона висловила особливе зацікавлення можливістю вивчення українського досвіду надання населенню електронних послуг в сфері соціального захисту та державної підтримки новонароджених дітей. 
Міністр А.Рева особливо наголосив на необхідності посилення захисту прав українців, які працюють на території Республіки Польща. У цьому контексті українська сторона підкреслила нагальну потребу пришвидшення опрацювання проекту двосторонньої Угоди про короткострокове працевлаштування та Меморандуму про співробітництво між міністерствами про взаємодію і обмін інформацією з питань трудової міграції.
За результатами зустрічі сторони обмінялися запрошеннями здійснити візити до Києва та Варшави для продовження предметних переговорів з порушених питань.

*  *  *  *

Українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим поклала квіти до пам’ятника Никифору Криницькому – українському художнику-примітивісту лемківського походження та відвідала музей Никифора Криницького.

*  *  *  *

Міністр інфраструктури України В.Омелян в рамках Конференції «Європа Карпат», яка відбувається на полях Економічного Форуму в Криниці, взяв участь у панельній дискусії «Центрацьна Європа - розвиток інфраструктури». Партнерами В.Омеляна по дискусії виступили виступили міністри інфраструктури і транспорту Польщі, Литви, Словаччини, Чехії, а також Міністр закордонних справ Угорщини. За результатами заходу відбулася урочиста церемонія підписання Спільної заяви міністрів щодо пріоритетних інфраструктурних проектів в регіоні Центрального-Східної Європи.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux