• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Андрій Дещиця розставив акценти (розміщений на YouTube фрагмент дискусії Посла України під час презентації у Товаристві польських журналістів проекту П.Боболовіча "Україна. Якою вона є насправді")
Опубліковано 01 червня 2016 року о 16:30

https://www.youtube.com/watch?v=77slWuTnhes

17 травня 2016 р. в Варшаві в приміщенні Спілки польських журналістів, під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі А. Дещиці, відбулась зустріч з журналістом Павлом Боболовичем, на тему «Ukraina - jaka jest naprawdę» . Під час зустрічі «Україна – яка вона є насправді», генеральний секретар Спілки польських журналістів - Стефан Трущиньський промовив, що в Україні відбувається громадянська війна. На це Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі А. Дещиця заявив наступне: 
«Ні! Ні! Ні! Це є російська агресія. Це не громадянська війна. Це не є так, що почали воювати українці з українцями. Чи, навіть, з російськомовними українцями. Почали воювати українці проти російської агресії. Почали воювати з російською регулярною армією, яка засилає своїх військових, своє озброєння, своїх спеціалістів, свої гроші і озброїла частину України. І ми воюємо не з тими українцями, громадянами України, які погодилися взяти цю зброю і цю допомогу, в лапках, «гуманітарну» від Росії. А ми воюємо з справжньою російською загрозою, зі справжньою російською армією. В Криму, вони зробили таким чином, що то були «зелені чоловічки». А тут допомагають відкрито. Це не є війна України проти України!». З чим Стефан Трущиньський погодився і вибачився: «Дійсно. Це з’ясування було необхідним. І це моя помилка. Вибачте».

https://www.youtube.com/watch?v=pZ0fnUL_vPc

Ukraina jaka jest naprawde - spotkanie z Pawłem Bobołowiczem. Część 1. 17 травня 2016 р. у Варшаві в приміщенні Спілки польських журналістів під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі - Андрія Дещиці відбулась зустріч з журналістом Павлом Боболовичем "Ukraina jaka jest naprawde". Тема журналістської діяльності Pawła Bobołowicza – це Україна. Уся його журналістика витримана в співучасті до долі українського народу. Зокрема, завдяки його репортажам світ знає яким був Майдан і як живе Україна протягом двох років війни з неокомуністичними московськими окупантами. Він людина правди та твердих поглядів що до виміру справедливості, тому називає речі своїми іменами. Хоча Paweł Bobołowicz поляк, але має більше українського патріотизму ніж деякі українці. 

https://www.youtube.com/watch?v=90wmIcSDUK8

Ukraina jaka jest naprawde - spotkanie z Pawłem Bobołowiczem. Część 2. 17 травня 2016 р. у Варшаві в приміщенні Спілки польських журналістів під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі - Андрія Дещиці відбулась зустріч з журналістом Павлом Боболовичем "Ukraina jaka jest naprawde". Тема журналістської діяльності Pawła Bobołowicza – це Україна. Уся його журналістика витримана в співучасті до долі українського народу. Зокрема, завдяки його репортажам світ знає яким був Майдан і як живе Україна протягом двох років війни з неокомуністичними московськими окупантами. Він людина правди та твердих поглядів що до виміру справедливості, тому називає речі своїми іменами. Хоча Paweł Bobołowicz поляк, але має більше українського патріотизму ніж деякі українці. 

Warszawa. Dom Dziennikarza przy Foksal 3/5.

,

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux