У четверту суботу листопада вшануймо пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.
Нехай 28 листопада у вікнах наших домівок запаляться свічки, а біля меморіалів жертвам Голодомору у Варшаві, Кракові, Любліні та Гданську замиготять лампадки.
Нехай полум’я пам’яті єднає наші родини у молитві і задумі, береже і передає із покоління в покоління пам'ять про одну з наймасштабніших і найжахливіших трагедій в історії людства – Голодомор 1932-33 років - Геноцид українського народу.