• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Делегація України взяла участь у щорічному засіданні Європейського банку реконструкції та розвитку (13–16 травня 2014 року, м. Варшава)
Опубліковано 16 травня 2014 року о 18:34

Українську делегацію у складі Голови Національного Банку України С.Кубіва, Міністра економічного розвитку і торгівлі України П.Шеремети, Члена Правління АТ «Укрексімбанк» О.Щура, Дипломатичного радника Міністра фінансів України В.Тарасюка, Заступники виконавчого директора від України в ЄБРР А.Шевальова, Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами С.Євтушенка, Начальника Управління програм міжнародних фінансових організацій ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» С.Худіяша, Директора Департаменту міжнародних зв’язків Національного Банку України С.Круглика очолив Міністр фінансів України О.Шлапак.

16.05.2014

Павло Шеремета і Януш Пєхоцінський обговорили питання взаємодії України та Польщі у сфері енергетичної безпеки

У рамках щорічного засідання Європейського банку реконструкції та розвитку відбулася зустріч Міністра економічного розвитку і торгівлі України  Павла Шеремети та членів української делегації з Віце-прем’єр-міністром, Міністром економіки Республіки Польща Янушем Пєхоцінським.

Сторони обговорили актуальну соціально-економічну та політичну ситуацію в Україні, питання взаємодії країн у сфері енергетичної безпеки, зокрема залучення нашої держави до реалізації проектів у рамках Спільного енергетичного союзу.

Співрозмовники позитивно оцінили поточну співпрацю у сфері дерегуляції підприємництва та економіки загалом, що, на думку польської сторони, сприятиме розширенню присутності польського бізнесу на українському ринку й реалізації нових інвестиційних проектів.

Відбувся також обмін думками щодо практичних аспектів діяльності польського Фонду підтримки малого та середнього підприємництва в Україні. Досягнуто домовленості з організації в регіонах України конференцій під гаслом «Будуймо бізнес разом». 

Польська сторона підтвердила готовність до використання двостороннього потенціалу відносин з інституціями ЄС у наданні Україні практичної, зокрема фінансової, підтримки.

Під час зустрічі сторони констатували важливість вирішення найближчим часом питання зняття Україною ембарго на польську свинину та вироби з неї.

 

15.05.2014

Презентація “Україна – нові реалії, нові можливості для інвестицій”.

Міністр фінансів України О.Шлапак, спільно з Міністром економічного розвитку та торгівлі України П.Шереметою та Головою Держінвестпроекту С.Євтушенком під час щорічного засідання ЄБРР у Варшаві провели інвестиційну презентацію “Україна – нові реалії, нові можливості для інвестицій”. Презентація інвестиційних можливостей України зібрала найбільшу кількість учасників Форуму і в підсумку стала найбільш відвідуваною з-поміж інших країн.

 

Українська делегація зустрілася з головою Польсько-української торгової палати Яцеком Пєхотою та представниками польського бізнесу.

Зустріч відбулась у рамках робочої поїздки української делегації у складі Міністра фінансів України Олександра Шлапака, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети та голови Національного банку України Степана Кубіва на Щорічні збори керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку.     

Під час зустрічі сторони обговорили сучасний соціально-економічний стан України та кроки, які робить українська влада для виходу зі складної економічної ситуації. Українська сторона розказала про залучення міжнародної фінансової допомоги за підтримки МВФ, ЄБРР, ЄС, підписання з міжнародними організаціями інвестиційних угод на суму 3 млрд євро. Окрему увагу було присвячено питанням реформування економіки України та формуванню державного бюджету нашої держави на 2014–2015 роки.

Сторони також обговорили вплив поточної суспільно-політичної ситуації в Україні на її зовнішньоекономічне співробітництво. Особливий наголос було зроблено на важливості забезпечення проведення чесних, прозорих і демократичних виборів Президента України, що своєю чергою забезпечило б не лише легітимність новообраному Главі держави, а й відкрило нові можливості економічного розвитку країни.

Під час зустрічі українська сторона запропонувала вже найближчим часом провести у Києві спільну нараду за участі представників митної служби України та польського бізнесу, який працює на території нашої держави, задля вирішення проблемних питань, пов’язаних із перетином польськими товарами українсько-польського державного кордону й декларуванням їх митної вартості.

 

14.05.2014

Міністр фінансів України Олександр Шлапак провів зустріч з Хайнцом Кауфманом Директором від Швейцарії в Європейському банку реконструкції та розвитку

14 травня, під час Щорічних зборах Європейського банку реконструкції та розвитку, які проходять у місті Варшава (Республіка Польща), Міністр фінансів О.В.Шлапак провів зустріч з паном Хайнцом Кауфманом Директором від  Швейцарії , України, Ліхтенштейну, Туркменістану, Сербії, Чорногорії, Молдови в ЄБРР.

Під час зустрічі обговорювалися питання зміцнення співпраці між Швейцарією та Україною у міжнародних фінансових інституціях.

 

Міністр фінансів України Олександр Шлапак провів зустріч з делегацією банку Морган Стенлі         

14 травня, перебуваючи на Щорічних зборах Європейського банку реконструкції та розвитку, які проходять у місті Варшава (Республіка Польща), Міністр фінансів О.В.Шлапак провів зустріч з делегацією банку Морган Стенлі, на чолі із Петрі Ківіненом – головою Департаменту ринків капіталу по центральній  та західній Європі, ближньому сходу та Африці та Річардом Ладінгтоном – Віце-президентом глобальних ринків капіталу.

На зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці Уряду України та банківського холдингу в рамках існуючих програм, у яких задіяний банк Морган Стенлі.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux