• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Відбувся візит Президента України В.Януковича до Республіки Польща
Опубліковано 07 жовтня 2013 року о 18:33

У Кракові відбулася зустріч Президента України з Президентами Польщі, Італії та Німеччини

У Кракові відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським, Президентом Італійської Республіки Джорджіо Наполітано та Федеральним Президентом Федеративної Республіки Німеччина Йоахимом Гауком.

Після зустрічі переговори Президентів продовжились під час дружньої вечері.

Віктор Янукович запросив Броніслава Коморовського на футбольний матч національних збірних у Харкові

Президент України Віктор Янукович запросив Президента Польщі Броніслава Коморовського на футбольний матч національних збірних, який відбудеться у Харкові у п’ятницю, 11 жовтня.

«11 жовтня буде черговий матч у Харкові. Я хотів би нагадати пану Президенту, якщо буде можливість, приїхати у Харків, щоб подивитися разом і побувати на цьому футбольному святі. Я буду дуже радий», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ у Кракові.

Він також додав, що у будь-якому випадку в цьому матчі переможе дружба.

 

Президент наголошує на важливості поглиблення прикордонного співробітництва між Україною та Польщею

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості розвитку та поглиблення прикордонного співробітництва між Україною та Польщею.

«Ми будемо сприяти, щоб наші прикордонні регіони мали можливість і спілкуватися, і вирішувати свої життєві проблеми - це наш обов’язок», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ у Кракові.

Віктор Янукович повідомив, що у грудні цього року відбудеться його чергова зустріч з Президентом Польщі на прикордонному переході між Україною і Польщею.

За словами Глави держави, Україна і Польща активно розвивають прикордонне співробітництво.

Віктор Янукович обговорив з Броніславом Коморовським питання європейської інтеграції України

Президент України Віктор Янукович та Президент Польщі Броніслав Коморовський під час зустрічі «віч-на-віч» у Кракові обговорили питання європейської інтеграції України.

Про це Глава Української держави сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ у Кракові.

«Одним із важливих, перспективних питань є питання євроінтеграції. Я хотів би відзначити, що роль Президента Коморовського в цих питаннях є визначальною для України», - сказав Віктор Янукович.

Він наголосив, що під час зустрічі з Президентом Польщі цьому питанню було приділено велику увагу з огляду на підготовку до Вільнюського саміту наприкінці листопада цього року.

У свою чергу, Президент Польщі Броніслав Коморовський зазначив, що співпраця України з Європейським Союзом має стратегічне значення.

«Ми разом докладаємо всі наші зусилля, щоб привести до плідного результату на саміті у Вільнюсі в листопаді цього року», - сказав Броніслав Коморовський.

 

Програма українсько-польського співробітництва відкриває нові можливості для поглиблення співпраці між країнами - Президент

Програма українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки відкриває нові можливості та створює механізми для поглиблення співпраці між країнами. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ у Кракові.

Глава Української держави подякував своєму польському колезі за запрошення відвідати Польщу, підбити певні підсумки попередніх домовленостей і «підписати цю угоду, стратегічну, яка відкриває нам можливості, шляхи створення механізмів співпраці між Україною і Польщею».

Віктор Янукович зазначив, що останні кілька років спільний товарообіг між країнами щорічно зростає на 3-4%. «І потрібно відзначити, що це в часи кризи», - сказав Президент.

За словами Глави держави, сьогодні під час зустрічі з Президентом Польщі обговорювались питання політичної та економічної співпраці.

«Сьогоднішня наша зустріч - десята, починаючи з 2010 року, зустріч на території Польщі. А всього у нас відбулося двадцять зустрічей, включно з сьогоднішньою, двадцять телефонних розмов. Це своєрідний ювілей, це підсумок, який приємно підводити», - сказав Президент.

«У нас є дуже багато спільних проектів, які підуть на користь розвитку наших країн, і дуже важливо, щоб це відчували наші люди як в Україні, так і в Польщі», - зазначив він.

Віктор Янукович підкреслив, що Україна і Польща не ховаються від вирішення суперечливих питань, які виникли під час трагічних подій Другої світової війни.

«Ми їх разом шукаємо, ці шляхи, шляхи примирення. Я переконаний, що іншого не може бути», - сказав Президент.

У свою чергу, Президент Польщі Броніслав Коморовський наголосив, що відносини між Польщею та Україною мають стратегічне значення.

Віктор Янукович та Броніслав Коморовський підписали Програму українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки

Президент України Віктор Янукович та Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський у Кракові підписали Програму українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки.

Довідково: Програма українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки розроблена для якісно нового змістовного наповнення стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща. Попереднім аналогічним документом була Дорожня карта українсько-польського співробітництва на 2011-2012 роки.
У Програмі чітко визначено пріоритетні завдання як розвитку політичного діалогу, так і поглиблення взаємодії в усіх сферах двостороннього співробітництва.
Документом передбачено посилення взаємодії обох країн на євроінтеграційному напрямку, в тому числі й щодо підготовки до проведення Вільнюського саміту «Східного партнерства» у листопаді 2013 року та дій, спрямованих на підписання в рамках цього заходу Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Протягом 2013-2015 років увага сторін зосереджуватиметься на посиленні таких сфер українсько-польського співробітництва як торговельно-економічна та інвестиційна діяльність, безпека і оборона, енергетична безпека, розвиток прикордонної та міжрегіональної співпраці, співробітництво у галузі сільського господарства, співробітництво у сфері культури і освіти, поглиблення міжлюдських контактів.

 

 У Кракові відбулася зустріч Президентів України та Польщі

У Кракові (Республіка Польща) відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича та Президента Республіки Польща Броніслава Коморовського у форматі «віч-на-віч».

Зустріч відбулася в мерії Кракова.

Перед початком заходу Глави держав зробили записи у Книзі почесних гостей мерії міста.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux