• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Polski
Відбувся візит до Республіки Польща Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової
Опубліковано 28 червня 2013 року о 16:51

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова провела зустріч із Віце-прем'єр-міністром, Міністром економіки Республіки Польща Янушем Пєхоцінським

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова під час проведення Конференції на рівні міністрів країн Євразії та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) «Реалізація політики щодо підвищення конкурентоспроможності країн Євразії», яка проходить 27-28 червня 2013 року 

у м. Варшава (Республіка Польща), зустрілася з Віце-прем'єр-міністром, Міністром економіки Республіки Польща Янушем Пєхоцінським.

Під час зустрічі були обговорені питання активізації торговельно-економічної співпраці та двостороннього політичного діалогу між Україною та Республікою Польща, зокрема, у контексті здійснення кроків необхідних для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді 2013 року у м. Вільнюс.

Крім того, Перший заступник Глави Адміністрації Президента України  поінформувала польського високопосадовця про хід реалізації реформ в Україні, в тому числі у напряму покращення інвестиційного клімату та дерегуляції. Окрему увагу було приділено питанням інтеграції України до ОЕСР та підтримки польською стороною цього процесу.

Сторони також домовились щодо проведення за допомогою та в приміщенні Міністерства економіки Республіки Польща «Дня української економіки»,  де будуть представлені кращі практики українсько-польського співробітництва. 

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова провела зустріч із заступником Генерального секретаря Організації економічного співробітництва та розвитку Річардом Баучером

27 червня 2013 року у м. Варшава (Республіка Польща) Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова у рамках участі у Конференції на рівні міністрів країн Євразії та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) «Реалізація політики щодо підвищення конкурентоспроможності країн Євразії» зустрілася із заступником Генерального секретаря ОЕСР Річардом Баучером, Директором секретаріату з міжнародних відносин при ОЕСР Маркосом Бонтурі та Головою програми ОЕСР «Конкурентоспроможність Євразії» Антоніо Сомма.

Були обговорені питання поточного співробітництва між Україною та ОЕСР, зокрема участі представників українських органів державної влади у комітетах та робочих групах цієї Організації, а також напрямів активізації такої співпраці у середньостроковій перспективі.

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України наголосила, що  Президент України В.Янукович надає важливого значення розвиткові тісного співробітництва між Україною та ОЕСР, що є одним із завдань Програми економічних реформ.

У зв’язку із цим Ірина Акімова проінформувала про реалізацію урядового Плану дій щодо поглиблення співпраці між Україною та ОЕСР на 2013 – 2016 роки, а також зазначила, що у середньостроковій перспективі українська влада розцінює активізацію співпраці з ОЕСР як один з кроків інтеграції до Європейського Союзу.

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux