Посольство України в Республіці Польща

, Київ 20:05

У рамках Міжнародної виставки „World Food Warsaw 2018” відкрито Національну експозицію України

10 квітня, 18:04

Національну експозицію України відкрито у рамках одного з найпрестижніших заходів у регіоні Центральної та Східної Європи у сфері харчової промисловості - Міжнародної виставки „World Food Warsaw 2018”, яка 10 квітня розпочала роботу у Варшаві.

7 вітчизняних компаній презентували широку номенклатуру товарів - кондитерські вироби, продукти з хлібних зернових культур, напівфабрикати, харчові суміші та добавки, вино, консервовані овочі, ягоди та фрукти тощо.

Традиційно активна участь українських компаній у виставці сприяє встановленню безпосередніх контактів та проведенню плідних переговорів з представниками низки оптово-роздрібних торговельних мереж і дистриб’юторських компаній не тільки Польщі, але й інших країн-членів ЄС, адже участь у „World Food Warsaw 2018” беруть понад 250 виробників, імпортерів та дистриб’юторів продуктів харчування та напоїв з 29 країн світу.

Посольство України в Польщі висловлює подяку компанії „Ukraine Collective Expo” за спільну роботу з організації Національної експозиції України.