Посольство України в Республіці Польща

, Київ 20:06

МЗС України та Польщі посилюватимуть взаємодію у контексті деокупації АР Крим

27 березня, 18:01

Про це йшлося в ході політичних консультацій заступників Міністра закордонних справ України Василя Боднара та Олени Зеркаль з заступником Державного секретаря зовнішньополітичного відомства Республіки Польща Бартошем Ціхоцьким 26 березня 2018 р. 

Українська сторона висловила вдячність польським колегам за підтримку територіальної цілісності України, і зокрема, невизнання незаконної анексії АР Крим Російською Федерацією.

Окрема увага в ході заходу була приділена питанням розгортання міжнародного миротворчого контингенту та діяльності спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях України.

Сторони домовилися опрацювати шляхи можливої взаємодії щодо зміцнення регіональної безпеки та стабільності.
Під час переговорів було також обговорено пріоритети українсько-польського співробітництва, зокрема перспективи розвитку двостороннього діалогу у 2018 році.

Василь Боднар та Бартош Ціхоцький також взяли участь у презентації книги польських дослідників «The Case of Crimea`s Annexation Under International Law» («Справа анексії Криму в світлі міжнародного права»), яка відбулась у Дипломатичній академії України при МЗС України.