Посольство України в Республіці Польща

, Київ 13:29

Зовнішньополітичні відомства України та Польщі провели консультації з питань, пов’язаних з діяльністю Ради Безпеки ООН

20 жовтня 2017, 19:47

20 жовтня 2017 року в Києві відбулися українсько-польські консультації з питань діяльності Ради Безпеки ООН. Українську делегацію очолив заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, а польську – заступник Міністра закордонних справ Республіки Польща Йоанна Вронецка.

У ході консультацій було обговорено широкий спектр питань порядку денного Ради Безпеки ООН. Українська сторона підкреслила налаштованість до конструктивної співпраці під час непостійного членства Республіки Польща в Раді Безпеки, яке розпочнеться 1 січня 2018 року, а також висловила готовність  ділитися власним досвідом членства в Раді Безпеки протягом 2016-2017 років. Сторони домовилися й надалі зміцнювати двостороннє співробітництво в рамках ООН та продовжувати консультації з усього спектру порядку денного Організації.

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.