Посольство України в Республіці Польща

, Київ 01:23

Польща віддана стратегічному партнерству з Україною

19 вересня 2017, 18:11

Про це зазначив 19 вересня Заступник Державного секретаря Міністерства закордонних справ Республіки Польща з питань безпеки, консульських питань та східної політики Бартош Ціхоцький під час зустрічі з Заступником Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль.

У ході бесіди сторони обговорили стан українсько-польського партнерства та порядок денний українсько-польського діалогу на найвищому і високому рівнях до кінця 2017 року. Було наголошено на готовності польської сторони щодо подальшої підтримки України в сферах оборони та інтеграції до європейських й євроатлантичних структур, а також обміну досвідом у таких важливих для нашої країни галузях як децентралізація, здійснення реформ, боротьба з корупцією та ін.

Відбувся обмін думками щодо шляхів врегулювання російсько-українського конфлікту на Донбасі та деокупації Криму. Окрема увага у цьому контексті була приділена питанню розгортання миротворчої місії ООН на Сході України. 

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.