Посольство України в Республіці Польща

, Київ 01:24

«У нових реаліях 21 століття лише перебудова освіти може створити як належні умови для розвитку кожної дитини, так і передумови для майбутніх успіхів молодого покоління і подальшого розвитку наших держав» - В.Кремінь

18 вересня 2017, 22:28

«У нових реаліях 21 століття лише перебудова освіти може створити як належні умови для розвитку кожної дитини, так і передумови для майбутніх успіхів молодого покоління і подальшого розвитку наших держав» - наголосив Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь у рамках зустрічі понад 50 українських та польських науковців-освітян, яка 18 вересня відбулася у Посольстві України в Варшаві. 

Учасники заходу позитивно відзначили високий рівень двосторонньої взаємодії Національної академії педагогічних наук України та Комітету педагогічних наук Польської академії наук, зокрема вдалу реалізацію низки українсько-польських молодіжних проектів, успіхи у сфері спільної видавничої діяльності, інтенсив щоденної міжвузівської співпраці та плідний діалог у рамках Наукового форуму «Польща - Україна».

Посол Андрій Дещиця високо оцінив внесок присутніх у побудову добросусідського майбутнього наших держав, у справу поєднання та порозуміння наших народів та подякував польській стороні за незмінну практичну підтримку України у складних реаліях протистояння російській гібридній агресії та експертне сприяння у реформуванні української освіти відповідно до європейських стандартів.

У рамках заходу відбулася презентація фільму «Платформа натхнення», а також нового видання українсько-польського щорічника «Edukacja Zawodowa i Ustawiczna». Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь за особисті здобутки у дослідженні проблем освіти та педагогічної науки, а також за багатолітню активну участь у розвитку українсько-польської наукової співпраці вручив державні відзнаки та подяки українським і польським науковцям-освітянам.

У приязній атмосфері взаєморозуміння і готовності до подальшої плідної співпраці українська та польська професура вже завтра розпочне дискусію у рамках засідання  VII Наукового форуму «Польща - Україна», який протягом 19-20 вересня відбудеться у м. Бидгощ (РП).

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.