Посольство України в Республіці Польща

, Київ 10:04

«Важливо зберігати інтенсивність україно-польських міжнародних і міжпарламентських зв’язків»,- Андрій Парубій під час зустрічі з Маршалком Сейму Республіки Польща Мареком Кухцінським

07 вересня 2017, 10:31

У рамках робочого візиту до Республіки Польща з метою участі у ХХVII міжнародному економічному форумі, що проходить у м. Криниця Здруй, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з Маршалком Сейму Польщі Мареком Кухцінським.

На початку зустрічі Андрій Парубій розповів польському колезі про плани Українського Парламенту щодо ходу проведення реформ. Зокрема, Голова Парламенту розповів, що напередодні його візиту Верховна Рада схвалила реформу освіти. «У нас багато планів та роботи. Але я переконаний, що Парламент зможе ухвалити всі реформи які ми запланували»,- зазначив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради запропонував Маршалку Кухцінському спільно оглянути україно-польський кордон, аби запланувати будівництво нових прикордонних переходів. Андрій Парубій зазначив, що важливо, щоб обидві країни заклали у своїх Бюджетах на 2018 рік кошти на будівництво чотирьох нових прикордонних переходів та модернізації існуючих.

Також Голова Верховної Ради України запропонував Маршалку Польського Сейму підписати спільну заяву щодо небезпеки, яку несе будівництво газопроводу NordStream- 2. Проект тексту листа Андрій Парубій передав своєму польському колезі.

Проект цього листа  було також обговорено Головою Парламенту з Головою Сеймасу Литви Вікторасом Пранцкєтісом під час нещодавньої зустрічі у Києві та запропоновано його підписати.

Маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський запросив Голову Верховної Ради України Андрія Парубія з візитом до Польщі у жовтні 2018 року для участі в урочистостях з нагоди святкування 550 років Сейму трьох народів Речі Посполитої.

У візиті також беруть участь народні депутати України Ольга Бєлькова, Микола Величкович, Ярослав Дубневич,

 

Фото Андрія Нестеренка

http://www.rada.gov.ua/news/Top-novyna/147999.html

 

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.