Посольство України в Республіці Польща

, Київ 11:38

Бажаю Вам, дорогі Українці, добра і достатку, миру і злагоди, сповнення мрій і задумів на многії і благії літа! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Андрій Дещиця

14 квітня 2017, 13:21

Дорогі Українці!

Від імені колективу Посольства України в Республіці Польща та від мене особисто прийміть щиросердні вітання з нагоди  Світлого Воскресіння Христового!

Для кожного з нас свято Божого Воскресіння є джерелом нової надії, віри і людові, а також впевненості в тому, що Воскреслий Христос завжди перебуває з нами і дає нам великий дар разом творити добро.

У ці святкові дні хочу кожному з Вас висловити слова глибокої вдячності за Вашу щоденну копітку працю, яка спрямована на збереження української ідентичності, примноження української культурної та освітньої спадщини на теренах дружньої нам Польщі.

Щиро прошу Божого благословення для кожної української родини, у тому числі тих, котрі з різних причин виїхали за межі Вітчизни і цьогорічні Великодні свята зустрічають на польській землі.

Єднаймося в молитві і думках з рідними і близькими в Україні. А особливо з нашими ближніми, які втратили своїх найдорожчих у війні з російським агресором, потребують нашої підтримки і солідарності.

Бажаю Вам, дорогі Українці, добра і достатку, миру і злагоди, сповнення мрій і задумів на многії і благії літа!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! 

Андрій Дещиця