Посольство України в Республіці Польща

, Київ 13:27

Міністр П.Клімкін і Державний секретар Канцелярії Президента Польщі Кшиштоф Щерський обговорили порядок денний діалогу на рівні Глав держав

15 березня 2017, 18:11

Серед питань, яким приділено пріоритетну увагу, була підготовка до чергового засідання Консультаційного комітету Президентів України і Польща 11 квітня 2017 року у Києві. 

Сторони відзначили необхідність продовження конструктивного діалогу на найвищому рівні в інтересах стратегічного партнерства між Україною і Польщею. 

Підтверджено спільність підходів двох країн щодо шляхів врегулювання українсько-російського конфлікту на засадах поваги до територіальної цілісності і суверенітету України. 

Акцентовано увагу на потребі збереження європейської солідарності, у тому числі з питань енергетичної безпеки. 

Окремо йшлося про стан і перспективи зміцнення регіональної взаємодії між нашими країнами в рамках існуючих і нових механізмів співпраці. 

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.