Посольство України в Республіці Польща

, Київ 11:39

Стратегічне партнерство між Україною і Польщею має надійний фундамент і спрямоване на перспективу – М.Клімкін

15 березня 2017, 18:00

15 березня ц.р. у м.Варшава відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром закордонних справ Республіки Польща Вітольдом Ващиковським у форматі «віч-на-віч» та у розширеному складі. 

Питання безпеки, енергетичної співпраці, євроінтеграційного та євроатлантичного курсу України, регіональної взаємодії в умовах сучасних викликів та загроз, пов’язаних з триваючою російською агресією, були серед ключових питань порядку денного переговорів глав МЗС. 

Міністри засудили нещодавні акції вандалізму проти місць пам’яті у Польщі та в Україні, відзначивши, що ці провокації є частиною гібридної війни, яку проводить Росія, намагаючись завдати шкоди нашому партнерству. «Відповіддю на дії вандалів стане ще тісніша співпраця між Україною та Польщею, у тому числі щоб знайти і покарати цих злочинців», - підкреслив П.Клімкін.     

Зі свого боку польська сторона запевнила у готовності й надалі докладати зусиль для зміцнення солідарної позиції усього демократичного світу на підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, а також сприяти у проведенні внутрішніх реформ.