Посольство України в Республіці Польща

, Київ 18:05

Українсько-польське співробітництво в галузі освіти. Проект «Нова українська школа»

21 вересня 2016, 11:04

3-10 вересня 2016 року у Навчальному центрі розвитку освіти у м. Сулеювек (Республіка Польща) відбувся навчальний семінар авторів держстандарту в рамках проекту «Нова українська школа» http://nus.org.ua.

Проект «Нова українська школа» має на меті налагодження системної партнерської співпраці для підтримки сталого адміністративно-територіального розвитку України та прийняття рішень, спрямованих на покращення якості освіти. Рішення в рамках Проекту будуть охоплювати впровадження змін у зміст української освіти, а саме створення нової концепції держстандарту, надання системного доступу до об’єктивної інформації про освітню реформу та розвиток потенціалу в галузі управління освітою та організації громадянського суспільства.

а

Координаторами проекту «Нова українська школа» є Центр розвитку освіти Республіки Польща та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Проект фінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

У навчальному семінарі взяли участь провідні експерти з різних освітніх середовищ, консультанти з ключових компетентностей та оцінювання. Учасники семінару зустрілися з групою авторів польської програмової основи та провели консультації в предметних групах. Відбулося обговорення та аналіз викликів, з якими стикнулися автори програмової основи під час створення засадничого документу та його впровадження. Під час занять автори держстандарту удосконалили навички дидактичної транспозиції, використання операційних дієслів, оцінки часу і визначення умов реалізації вимог.

http://nus.org.ua

і

 

Останні новини

Стипендійнa програмa ім. Лейна Кіркланда. Дізнайся як взяти участь! | 07 лютого, 13:11

Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі,  Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на  отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.